Pristatymo taisyklės

Pasirinkite Jums patogiausią pristatymo būdą:

Užsakytų prekių atsiėmimas OMNIVA paštomatuose

Užsakytų prekių pristatymas į namus visoje Lietuvoje

Užsakytų prekių atsiėmimas PICKUP siuntų taškuose

 atsisiųsti.png

DPD-logo-2015.png

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame Omniva paštomate. Omniva paštomatai yra įsikūrę įvairiuose paslaugų centruose, parduotuvėse ir kitose, gyventojų dažnai lankomose, vietose. 

Prekes Lietuvos teritorijoje kurjeris Jums pristatys nurodytu adresu tiesiai į namus, darbą ar kitą Jums patogią vietą.

Atsiimkite siuntą su užsakytomis prekėmis Jums patogiu laiku pasirinktame Pickup siuntų taške. Pickup siuntų taškai yra įsikūrę įvairiuose paslaugų centruose, parduotuvėse ir kitose, gyventojų dažnai lankomose, vietose. Pasirinkite Jums patogiausią Pickup siuntų tašką.

Siuntos į Omniva paštomatus pristatomos per 2-7 d.d. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į paštomatą, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute. Atsiimti siuntą reikia per 7 dienas.

Siuntos nurodytu adresu Lietuvoje pristatomos per 2-7 d.d. Į Kuršių Neriją pristatymas kainuoja papildomai 22,55 eur. Pristatymas į ES šalis, išskyrus Kiprą ir Maltą, gali užtrukti iki 15 d.d., priklausomai nuo pristatymo šalies. Pristatymo dieną apie siuntos pristatymo laiką būsite informuotas skambučiu, SMS žinute arba el. paštu.

Siuntos į Pickup siuntų taškus pristatomos per 2-7 d.d. Kai Jūsų siunta bus pristatyta į Pickup siuntų tašką, apie tai Jums bus pranešta SMS žinute. Atsiimti siuntą reikia per 7 dienas.

Atsiimdami siuntą Omniva paštomate turėkite sms žinutę su atsiėmimo informacija ir kodais.

Kurjeriui pristačius siuntą turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui arba Pirkėjo įgaliotam asmeniui jį nurodžius iš anksto.

Atsiimdami siuntą Pickup siuntų taške turėkite asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą), nes prekės atiduodamos tik ant siuntos pakuotės nurodytam gavėjui. Arba sms žinutę su atsiėmimo kodais.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

Prekės išsiunčiamos tik sumokėjus už prekes.

SIUNTOS IŠMATAVIMAI IR SVORIAI

Atkreipiame dėmesį, kad į Omniva paštomatus prekes siunčiame, jei užsakymo svoris iki 20 kg ir jos telpa į pakuotę 408x402x279 mm ir į užsakymą neįtraukti augalai.

Atkreipiame dėmesį, kad DPD siuntos maksimali kraštinė gali būti ne didesnė nei 175 cm, o bendra apimtis negali viršyti 300 cm. Taip pat jei Jūsų užsakyta siunta yra sunkesnė nei 31,5 kg, turėsite padėti kurjeriui ją iškelti iš automobilio.

Atkreipiame dėmesį, kad į DPD Pickup taškus prekes siunčiame, jei užsakymo svoris iki 20 kg ir jos telpa į pakuotę 408x402x279 mm ir į užsakymą neįtraukti augalai.

PRISTATYMO KAINOS

iki 20 kg – 2,37 €

iki 2 kg – 3,76 €

2-5 kg –  4,17 €

5-10 kg – 4,59 €

10-20 kg – 5,43 €

20-31,5 kg – 6,66 €

31,5-50 kg – 8,75 €

50-75 kg – 11,67 €

75-100 kg – 17,08 €

100-200 kg – 23,76 €

200-300 kg – 30,84 €

iki 20 kg – 2,30 €

Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui ar atsiėmimo taško darbuotojui ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą.

Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tvarkingai.

Jei užsakėte daugiau nei vieną prekę, jos gali būti pristatytos skirtingu metu, nes bus vežamos iš skirtingų sandėlių. Už tai papildomas transportavimo mokestis nėra taikomas.