OLISETA

Sukaupta ilgametė patirtis, aukščiausios kokybės, licenzijuoti daigai.

Nuo 1994m.IŠSKIRTINUMAS

KOKYBĖ

PLATUS ASORTIMENTAS

Esame modernus gėlininkystės ūkis, įsikūręs Ukmergės rajone. Gėles auginame jau daugiau kaip 25 metus. Nuolat tobulėjame, plečiamės, domimės naujausiomis gėlininkystės tendencijomis.

Kruopščiai atrenkame augalų asortimentą, renkamės licenzijuotas veisles iš geriausių Europos selekcininkų, nuolatos papildome asortimentą naujomis rūšimis. Augalus auginame moderniuose šiltnamiuose, kuriuose įdiegtos naujausios technologijos. Kontroliuojame visą gėlių augimo procesą - nuo mažiausio daigelio iki išaugintos produkcijos. Vykdome mažmeninę ir didmeninę prekybą.

Sukaupta ilgametė patirtis, aukščiausios kokybės, licenzijuoti daigai, įdiegtos naujausios technologijos leidžia mūsų pirkėjams pateikti gražius augalus.

Savo pirkėjams siūlome platų augalų asortimentą: vienmetes, daugiametes gėles, rožes, prieskonius, daržovių daigus bei dekoratyvinius augalus.

Didžiuojamės, savo išaugintomis gėlėmis, kurios žydi daugelyje Lietuvos mietų. Taip pat mūsų augalai džiugina Latvijos ir Estijos gyventojus.

Pats didžiausias įvertinimas yra Jūsų apsilankymas mūsų prekybos aikštelėse, nes augalai yra grožis, kuriuo norime pasidalinti su Jumis. Kviečiame atrasti, nuspalvinti savo aplinką mūsų išaugintais augalais.

Mūsų prekybos aikštelės: Vilnius, Kaunas, Ukmergė, Šiauliai, Klaipėda